Paweł Domagała w Iławie – będziesz?

Paweł Domagała dla wielu osób znany jest ze szklanego ekranu, ale jego kariera to nie tylko aktorstwo – to również muzyka. Zresztą wystarczy zwrócić uwagę na utwory, za które odpowiada ten 37-latek.

Wakacyjna trasa koncertowa

Ten wstęp ma związek, z tym że Paweł Domagała odwiedzi Iławę. Wizyta w Iławie jest częścią jego wakacyjnej trasy koncertowej. Wszystko odbędzie się już jutro w iławskim amfiteatrze – start zaplanowano na godz. 20:00.

Jeżeli słyszysz o występie Domagały dopiero teraz, nie ma problemu, ponieważ wciąż można kupić bilety. Cena wejściówki wynosi 79 zł. Gdyby kogoś interesowały szczegóły, z pewnością można liczyć na folk czy country. Wpływy tych gatunków to gwarancja niepowtarzalnej atmosfery podczas koncertów. Ponadto nie możemy zapomnieć o artyście – Paweł Domagała niejednokrotnie udowodnił, że zna się na muzyce.

Jeśli cały czas pojawiają się jakieś wątpliwości, nie pozostaje nic innego jak dokładne zapoznanie się z informacjami poświęconymi wydarzeniu. Oczywiście należy jednak pamiętać, że zbyt długie zastanawianie się może skutkować wyprzedaniem biletówDomagała ma wielu fanów.