Mydlarnia Franciszka świętuje 18 urodziny. W dniach 20-24 zapraszamy na liczne promocje.

Naturalne kosmetyki zyskują coraz większą popularność. Stworzone są z roślin, a substancje w nich zawarte działają odżywczo i regenerująco na naszą skórę. Miejsc, gdzie można kupić naturalne kosmetyki, jest coraz więcej. Jednym z nich jest Mydlarnia Franciszka, która obchodzi właśnie swoją osiemnastkę.

18 urodziny są jednymi z najważniejszych, które obchodzimy huczniej niż inne. Mydlarnia Franciszka z okazji swojej 18-stki przygotowała dla swoich klientów szereg rabatów i promocji. Nie może Cię tam zabraknąć. 

Historia Mydlarni Franciszka

Mydlarnia powstała w Katowicach w 2002 roku. Pierwszy punkt powstał przy ulicy Piastowskiej. Popularność kosmetyków szybko rosła, aż powstawały na mapie Polski, ale i nie tylko kolejne punkty. Mydlarnie Franciszka możemy odwiedzić w Anglii i Irlandii, co jest dużym sukcesem. Dziś wszystkich punktów jest już 120, w tym jeden w Iławie.

Mydlarnia oferuje szereg kosmetyków, nie tylko mydła, na co wskazuje nazwa. Kupimy tu szampony, odżywki, oleje, masła, dermokosmetyki, kremy, kosmetyki dla kobiet i mężczyzn. Wszystko na bazie naturalnych składników roślinnych. 

Gdzie znajduje się Mydlarnia Franciszka?

Mydlarnia Franciszka w Iławie mieści się na ulicy Kopernika 4, naprzeciwko placu targowego. 

W dniach 20 -24 lipca Mydlarnia Franciszka zaprasza na zakup produktów z rabatami do 30%

Jak podkreślają sami właściciele sklepu w Iławie, oferują oni klientom same naturalne produkty o wieloletniej, sprawdzonej recepturze. Produkty doskonale działają na nasze ciało. Stosując produkty Mydlarni Franciszka, możemy poczuć się we własnej łazience, jak w najlepszym SPA. W pełni wykwalifikowani sprzedawcy doradzą każdemu klientowi najlepszy produkt, dobrany do ich potrzeb. Miły i profesjonalny personel Mydlarni Franciszka to także jeden z czynników sukcesu firmy.