Nowi defensorzy dołączają do klubu z Wikielca

GKS Wikielec

GKS Wikielec w obowiązującym jeszcze cały czas okienku transferowym pozyskał dwóch nowych obrońców. Kto dokładnie zasilił klub z Wikielca?

Zawodnicy z wyższych lig

Najnowszymi nabytkami klubu GKS Wikielec zostali stoperzy Paweł Ewertowski a także Kamil Cistowski. W dzisiejszym artykule przybliżymy sylwetki tych zawodników.

Paweł Ewertowski to 21-letni piłkarz grający zarówno na pozycji stopera jak i pomocnika defensywnego. Wychowanek Motoru Lubawa ostatnimi czasy występował w II-ligowym Gryfie Wejherowo a także I-ligowej Olimpii Grudziądz. Na poziomie II ligi rozegrał 18 spotkań natomiast nie dane było mu zaprezentować się na pierwszoligowych boiskach ze względu na kontuzję.

Kamil Cistowski to wychowanek Czarnych Nakło. 19-latek obecnie jest zawodnikiem Wisły Płock. W ostatnim sezonie prezentował się w drużynie rezerw tej drużyny. Klub z Płocka postanowił jednak wypożyczyć młodego stopera. W tym sezonie nowym klubem Cistowskiego będzie właśnie GKS Wikielec.

Możliwym jest również, że do drużyny dołączy obrońca Dawid Krajnik. Klub ma w planach dołączyć do składu jeszcze jednego juniora. Skład GKS-u na obecny moment prezentuje się następująco:

Bramkarze:
Marcin Wieczerzak, Błażej Caban;

Obrońcy:
Adrian Korzeniewski, Piotr Kacperek, Jakub Górski, Szymon Jajkowski, Paweł Ewertowski, Kamil Cistowski;

Pomocnicy:
Michał Jankowski, Mateusz Jajkowski, Sebastian Szypulski, Łukasz Suchocki, Filip Wójcik, Tomasz Wacławski, Patryk Rosoliński, Jakub Jurczak, Adam Kucznier;

Napastnicy:
Michał Bartkowski, Remigiusz Sobociński, Szymon Modrzewski.

Przeczytaj również:

Dofinansowania dla klubów od gminy Iława

Jeziorak Iława przegrywa pierwszy mecz sezonu