Ilavia wznawia rejsy po Jezioraku!

Zagrożenie epidemiczne może słabnie, ale mówienie o normalności to na ten moment ogromna przesada. Niemniej jednak trudno przypuszczać, aby ludzie przebywali wyłącznie w domu (nie wspominając już o wpływie takiego zachowania na zdrowie).

Rejs po Jezioraku

Gdyby ktoś szukał atrakcji na terenie Iławy, warto wziąć pod uwagę rejsy po Jezioraku organizowane przez Ilavię. Co więcej, wznowienie rejsów ma nastąpić od jutratak wynika z informacji podanej przez Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji. Oczywiście nie oznacza to jednak tego, że będzie zupełnie normalnie – na pokładzie statku może przebywać maksymalnie 28 osób (28 to maksymalna liczba osób, jaka może podróżować przy reżimie sanitarnym). Trzeba również uwzględnić, że godziny rejsów to 10:00, 11:30, 13:00, 14:30 i 16:00. Opłata za rejs wynosi 20 lub 15 zł. Niższa cena dotyczy sprzedaży biletów ulgowych.

Warto też pamiętać, że z czasem sytuacja może ulec różnym zmianom. Oczywiście przede wszystkim chodzi o reżim sanitarny – wszyscy chcemy, aby życie przypominało to sprzed pandemii.