Nieodwzajemniona miłość doprowadziła do aresztu

Miłość kojarzy się jak najbardziej pozytywnie, ale musimy pamiętać o tym, że zdarzają się różne sytuacje. Ponadto nie trzeba szukać przykładu – wystarczy wziąć pod uwagę to, co dzieje się w Iławie.

Nieszczęśliwa miłość

Chodzi o postępowanie dotyczące 42-letniego mężczyzny, który dopuścił się gróźb karalnych i nękania. Ustalenia funkcjonariuszy wskazują na to, że 42-latek wielokrotnie przychodził do pracy pokrzywdzonej. Dodatkowo wyzywanie, dzwonienie o różnych porach czy groźby (mężczyzna mówił o pozbawieniu życia i zniszczeniu mienia). Powodem takiego stanu rzeczy jest nieszczęśliwa miłość. Miłość to coś, z czym pewnie wszyscy mieliśmy do czynienia, ale nie jest to usprawiedliwienie. Ponadto można mówić o ogromnym przekroczeniu granic. Zresztą wystarczy uwzględnić postępowanie pokrzywdzonej – kobieta bała się o swoje życie i w związku z tym zgłosiła sprawę na policję.

Trudno powiedzieć, co się stanie z 42-latkiem, ale trzeba sobie wyraźnie powiedzieć, że szykują się poważne kłopoty. Dla niezorientowanych – za uporczywe nękanie grozi nawet 8 lat pozbawienia wolności. Ważne jest też to, że możemy mówić o tymczasowym aresztowaniu, które będzie trwało 3 miesiące.