Bezpłatne warsztaty samoobrony

Przemoc mężczyzn wobec kobiet to temat, który można określić delikatnym – pokrzywdzone kobiety boją się opowiadać o tym, z czym muszą się spotykać. Strach jest zrozumiały, aczkolwiek nikt nie zasługuje na krzywdę. Nie możemy też zapomnieć o tym, że znaczenie ma samoobrona. Obrona kobiety przed mężczyzną może wydawać się nierealnym zadaniem, ale nic bardziej mylnego.

Kolejna odsłona bezpłatnych warsztatów

Jeżeli interesujesz się szczegółami, pora zapoznać się z ofertą, którą ma Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji. Dla niezorientowanych – chodzi o samoobronę kierowaną wyłącznie do kobiet. Wypada także odnotować, że samoobrona organizowana jest nie pierwszy raz. Tegoroczny cykl zakłada 5 nieodpłatnych warsztatów – nauka odbywać się będzie w sierpniowe wtorki o godz. 18:30. Miejsce spotkań to Lipcowy Dwór w Iławie. Nad prawidłowym przebiegiem zajęć czuwał będzie Dawid Tarasiewicz, trener sztuk walki.

Gdyby pojawiały się jakieś pytania, najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z trenerem lub Iławskim Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji.