Półkolonie letnie z Planetą Inspiracji – co o tym sądzisz?

Zastanawiasz się nad tym, co zrobić, aby pociechy się nie nudziły? Jeżeli pojawiają się jakieś wątpliwości, warto zapoznać się z ofertą Planety Inspiracji. Planeta Inspiracji to fundacja, która stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom.

Początek 2 sierpnia

Zacznijmy może od tego, że mowa o półkoloniach, które zaplanowano na 2 sierpnia. Istotne jest też to, że możemy mówić o wsparciu ze strony Ośrodka Psychoedukacji i Urzędu Miasta Iławy.

Półkolonie dzielą się na turnus krajoznawczy i rekreacyjny. Pierwszy rozpoczyna się właśnie 2 sierpnia i ma trwać do 13. tego miesiąca. Początek turnusu rekreacyjnego zaplanowano na 16 sierpnia (koniec 27 sierpnia). Wypada również odnotować, że zajęcia odbywać się będą od 9:00 do 13:00, z tym że dotyczy to wyłącznie dni roboczych.

Jeżeli myślisz nad szczegółami, musisz zdawać sobie sprawę z tego, że trudno mówić o detalach. Niemniej na pewno nie będzie można narzekać na nudę. Warto też podkreślić, że udział jest całkowicie bezpłatny, także mamy ogromną szansę. Szansę, nad którą należy się zastanowić (przynajmniej). Z drugiej strony trzeba pamiętać o tym, że liczba miejsc jest ograniczona.