Sterroryzowanie domu przez 39-letnią kobietę

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Iławie otrzymali informację związaną ze znęcaniem. Niemniej jednak można powiedzieć, że była to rzadko spotykana sytuacja, ponieważ chodziło o 39-letnią kobietę. Dobrze byłoby też, aby ten przypadek stanowił dla nas wszystkich ostrzeżenie – musimy zdawać sobie sprawę z tego, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Co możemy powiedzieć o konsekwencjach?

Jak się można domyślić, kolejny raz znaczenie na wpływ alkoholu. O zachowaniu możemy rozmawiać długo – wszczynanie awantur, wyzwiska, groźby, bicie i szarpanie – to wszystko dotyczy wspomnianej kobiety. Policję zawiadomił mąż agresorki – mężczyzna obawiał się o bezpieczeństwo swoje i dzieci.

Ważne jest też to, że znamy konsekwencję, jakie czekają kobietę i co by nie mówić, potraktowano ją łagodnie. Przechodząc do konkretów, zdecydowano się na policyjny dozór, zakaz spożywania alkoholu i wymaganie poprawnego zachowania. Trudno powiedzieć, czy takie podejście do tematu załatwi sprawę – pozostaje mieć nadzieję, że przy ewentualnych awanturach nie dojdzie do tragedii.