Powrót Festynu Edukacyjnego „Bezpieczny Powiat”

O pewnych sprawach powinno się mówić możliwie często. Za przykład może posłużyć choćby szeroko pojmowane bezpieczeństwo.

„Bezpieczny Powiat”

Co więcej, w niedzielę 5 czerwca odbył się Festyn Edukacyjny „Bezpieczny Powiat”. Powrót tego wydarzenia można określić niezwykle istotną wiadomością.

Oczywiście trzeba również pamiętać, że na koniec wszystko sprowadza się do efektów. Efekty możemy w tym momencie określić niewiadomą, aczkolwiek można chyba mówić o optymizmie. Pojawiło się wiele osób i co najważniejsze, mogliśmy rozmawiać o sporym zainteresowaniu dostępnymi atrakcjami.

Wypada też podkreślić, że każde stoisko można było określić połączeniem zabawy i szerokiej wiedzy na temat bezpieczeństwa. Ważne jest również to, że mogliśmy zobaczyć ciekawość ze strony najmłodszych i dorosłych. Musimy pamiętać o tym, że na naukę nigdy nie jest za późno. Ponadto nie zabrakło propozycji dedykowanych dorosłym – za przykład może posłużyć choćby symulator dachowania.

Podczas wydarzenia nie zabrakło też niespodzianki – chodzi o pokaz sztuki walki zaprezentowany przez Iławski Klub Kyokushin Karate. Pokaz ten miał pokazać, że wolny czas można spędzać na przeróżne sposoby.