Wycieczki po Iławie

Nie ma co ukrywać, że mamy okres, podczas którego wiele osób decyduje się na różnego rodzaju atrakcje. Wolny czas jest oczywiście dużym plusem, ale należy też pamiętać o odpowiednim spożytkowaniu tego czasu. To może okazać się znacznie trudniejsze, niż się zdaje.

Różne możliwości

Choć trzeba też przyznać, że ciekawych opcji nie brakuje. Wystarczy zwrócić uwagę na Iławę – możemy mówić o powrocie wycieczek po mieście.

Warto też od razu zaznaczyć, że mamy do czynienia z nowym przewodnikiem – tym razem przewodzić będzie Dominik Lisowski. Jak można usłyszeć, mamy do czynienia z przewodnikiem terenowym po województwie warmińsko-mazurskim i tłumaczem (chodzi o angielski i niemiecki). Dobrze także pamiętać o tym, że wycieczki po Iławie adresowane są do wszystkich zainteresowanych. Miasto chce odpowiadać na pojawiające się oczekiwania, a chcieć poznać tereny mogą młodsi i starsi. Warto również mieć na uwadze, że Iława może skrywać tajemnice, także dla wieloletnich mieszkańców.

Start wycieczki zawsze w sobotę o 12:00. Miejsce startu też niezmienne – zainteresowani powinni gromadzić się przed ratuszem. Udział nic nie kosztuje.