Trwa zbiórka dla Piotra z Iławy. Cudem uniknął śmierci lecz czeka go kosztowna rehabilitacja!

O tym jak kruche bywa życie dowiadujemy się zazwyczaj wtedy, gdy wydarzy się jakaś tragedia. Udziałem właśnie takiej sytuacji stał się Piotr Lewandowski z Iławy. Podczas wykonywania swojej pracy, spadł z pięciu metrów. Jego stan jest ciężki ale stabilny. Rodzina prosi o wsparcie na kosztowną rehabilitację!

Piotr Lewandowski jak zawsze wyszedł do pracy. Wykonując czynności służbowe, spadł z wysokości około pięciu metrów. Na miejsce wypadku od razu przyleciał helikopter ratowniczy i przetransportował rannego do szpitala wojewódzkiego w Olsztynie. Gdy już się wydawało, że walka o życie będzie przegrana stał się cud. Lewandowski przeżył, jednak czeka go kosztowna rehabilitacja. Rodzina prosi o wsparcie.

Koszty leczenia i opieki wraz z rehabilitacją, wynoszą ponad siedemdziesiąt tysięcy złotych. Tych pieniędzy nie jest w stanie zebrać w tak krótkim czasie rodzina, więc zwraca się do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie. 38-letni mężczyzna wymaga również obecności w ośrodku opiekuńczo- rehabilitacyjnym, który jest niezwykle kosztowny.