Iława poleca się na wakacje. Rusza wielka kampania ogólnopolska o naszym mieście!

O tym, że Iława to idealne miejsce na wakacyjny wypoczynek wiedzą ci wszyscy, którzy zdecydowali się tu przyjechać chociaż raz. Mnogość wydarzeń kulturalnych oraz wspaniałe miejsca z historią oraz przyrodą w tle, sprawiają, że po prostu tu się nie da nudzić. Teraz Iława rusza z ogólnopolską akcją reklamową!

Kiedy pierwsze wiosenne promienie ogrzewają nasze twarze, coraz częściej myślimy o wakacyjnym wyjeździe. Jednym z coraz chętniej wybieranych kierunków na urlop jest właśnie Iława. Ogólnopolska kampania, jaka obecnie rusza w mediach społecznościowych oraz w telewizji i radiu, ma przybliżyć walory turystyczne naszego miasta.

Urząd Miasta Iława w oficjalnym spocie telewizyjnym zachwala nie tylko czyste środowisko oraz atrakcje kulturalne, ale i niezwykły klimat, jaki można wyczuć w Iławie. Szczegółów można dowiedzieć również ze specjalnie dedykowanej strony internetowej urlopwilawie.pl Projekt jest współfinansowany z dotacji pozyskanych z Unii Europejskiej oraz z funduszy własnych miasta.