Pożegnanie z Harrym Potterem w iławskim kinie

Przyszedł czas na zakończenie serii nocnych spotkań w iławskim kinie, znanych pod nazwą Pidżama Party, dedykowanych przygodom młodego czarodzieja – Harry’ego Pottera. To już trzecia odsłona wydarzenia, podczas której fani magicznego świata J.K. Rowling mogli razem celebrować finałowej historii – „Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I” oraz „Część II”.

Podobnie jak podczas poprzednich edycji, sala kinowa była niemal do ostatniego miejsca zapełniona. Maraton nocny z Harrym Potterem rozpoczął się o godzinie 22:00, a zakończył o 3:00 nad ranem. Nie zabrakło tu także chwili oddechu między seansami, kiedy to uczestnicy mogli zregenerować siły, korzystając z oferty gorących napojów takich jak herbata, kawa czy kakao. Ponadto kino zadbało również o dodatkowe atrakcje, organizując konkursy dla widzów z atrakcyjnymi nagrodami.

Kino w Iławie już teraz zaprasza na kolejne maratony filmowe. Spekulacje wśród fanów dotyczą możliwości pokazania cykli takich jak Gwiezdne Wojny czy Władca Pierścieni. Jeżeli macie swoje propozycje co do przyszłych seansów maratonów filmowych, zgłaszajcie je do Iławskiego Centrum Kultury.