Przedszkole Mozart w Iławie rozpoczyna nabór

przedszkole

W centrum miasta, przy ulicy Wyszyńskiego 39 powstało nowe niepubliczne przedszkole Mozart. Dyrekcja zaprasza rodziców do zapisu swoich pociech. Na dzieciaki czeka wykwalifikowana kadra, a w przedszkolu wiele atrakcji. 

Przedszkole już teraz zaprasza dzieci z rodzicami w swoje progi, aby dzieci mogły zobaczyć, że w przedszkolu jest fajnie, a rodzice poznać ofertę przedszkola. 

Przedszkole wychodzi naprzeciw rodzicom, którzy mają różne godziny pracy. Placówka będzie czynna w godzinach 6:30 – 18:30. 

Co oferuje dzieciom przedszkole? 

Przedszkole powstało w całkowicie odnowionym budynku. W salach jest nowocześnie, ale przede wszystkim dzieci będą tu całkiem bezpieczne. Gniazdka elektryczne są zabezpieczone, jak również narożniki mebli, a bezpieczeństwa na holu pilnuje monitoring. Maluchy będą podzielone na 3 grupy wiekowe, każda z nich będzie miała własną salę przystosowaną do wieku dzieci. W każdej sali zamontowano multimedialne rozwiązania, które posłużą dzieciom do nauki. Jest też mnóstwo kolorowych i kreatywnych zabawek, które będą rozwijać maluchy. 

W szatni każde dziecko będzie właścicielem własnej, przestronnej szafki. Wygodne pufy, umożliwią dzieciom wygodną naukę wiązania butów. 

Na dzieci czeka duży, kolorowy i bezpieczny plac zabaw. Wszystkie znajdujące się na placu miejsca do zabaw mają certyfikaty bezpieczeństwa. Sam środek placu zabaw zdobi piękna fontanna. 

Dla rodziców mamy plac parkingowy, aby bezpiecznie mogli przyprowadzić i odebrać pociechy. Na całym terenie jest monitoring. Znajduje się także podjazd, dla osób niepełnosprawnych.

Kadra przedszkola Mozart

W celu zapewnienia jak najlepszej nauki dzieciom kadra przedszkola składa się z samych nauczycieli mianowanych i dyplomowanych, a nauczycielami wspomagającymi są nauczyciele z wykształceniem pedagogicznym, logopeda, psycholog, fizjoterapeuta.

Jakie dodatkowe zajęcia zapewnia przedszkole? 

Od podstawowej nauki dla dzieci w przedszkolu, podopieczni od najmłodszej grupy mają zapewnioną naukę języka angielskiego, muzyki i rytmiki. W przedszkolu będzie opieka również medyczna. 

Przedszkole stawia na zdrowe odżywianie. Posiłki będą przygotowane tylko ze świeżych produktów, a menu ustali dietetyk. 

Dyrekcja zaprasza na zapoznanie się bliżej z całą ofertą przedszkola.