Młoda, piękna i niezwykle utalentowana – Olga Kroplewska z Iławy i jej pierwsza, własna piosenka

Na polskiej scenie muzycznej pojawia się coraz więcej młodych gwiazd, które wnoszą do branży muzycznej powiew świeżości i zupełnie nowe brzmienia. Do tego zacnego grona 25 lipca 2020 roku dołączyła OIGA, czyli Olga Kroplewska pochodząca z Iławy. To właśnie tego dnia młoda, utalentowana Iławianka wrzuciła na popularny serwis YouTube swój pierwszy, autorski utwór zatytułowany „STPSL”.

Należy dodać, że utwór został nagrany w języku angielskim, co zasługuje na szczególne uznanie, bowiem nie każdy młody wykonawca ma w sobie tyle odwagi, aby już od początku celować bardzo wysoko.

OIGA od zawsze kochała muzykę, co doskonale obrazuje jej kanał na serwisie YouTube, na którym wcześniej pojawiały się covery największych światowych gwiazd. Olga zaprezentowała w sieci wykonanie utworów takich jak Kolorowy wiatr Edyty Górniak, The Scientist zespołu Codplay, I See Fire Eda Sheerana oraz wiele innych. Jej interpretacje utworów, siła jej głosu, a także emocje i pasja towarzyszące jej podczas śpiewania chwytają za serce.

Olga oprócz talentu może pochwalić się również ogromnym sercem. Na swoim kanale stworzyła serię coverów oznaczonych hasztagiem #stayhome, która miała zachęcić słuchaczy do pozostania w domu podczas szczytu pandemii. Wzięła udział również w akcji charytatywnej #hot16challange2, która miała na celu wsparcie polskiej służby zdrowia.

Niezwykle cieszymy się, że to właśnie taka osoba reprezentuje Iławę na scenie muzycznej, gratulujemy i życzymy Oldze dalszych sukcesów.

Zachęcamy również do zapoznania się z twórczością młodej Iławianki: