Bovska i Sinckler w iławskim amfiteatrze

Centrum Kultury w Iławie 26.07 zaprosiło wszystkich mieszkańców miasta na koncert Bovskiej oraz Nicka Sincklera. Wydarzenie zorganizowane zostało w iławskim amfiteatrze, a wstęp był całkowicie bezpłatny. Jedynym utrudnieniem okazała się pogoda, nie przeszkodziła ona jednak ani artystom, ani doskonale bawiącym się widzom.

Bovska to utalentowana artystka, znana nie tylko ze swoich umiejętności wokalnych. Jest także świetną ilustratorką. Swój debiutancki album wydała w 2016 roku, co zapoczątkowało jej karierę. Już rok później została nominowana do Fryderyków 2016 w kategorii Debiut Roku. Nick Sinckler to wokalista urodzony w Nowym Jorku, który już 13 lat mieszka w Polsce. Występował w Gliwickim Teatrze Muzycznym, brał udział w programach telewizyjnych, a także udało mu się wydać trzy albumy studyjne.

Koncert rozpoczął się o 19:00 występem zaproszonej artystki. Jej godna podziwu charyzma zachwyciła publiczność, która z chęcią bawiła się do kolejnych piosenek. Występ zakłóciła jednak niesprzyjająca całej imprezie pogoda. Ogromny deszcz i burza nie zniechęciły fanów, którzy wciąż rozbawieni i chętni do zabawy ruszyli pod samą scenę, gdzie mogli schować się pod zadaszeniem. Kiedy na scenę wyszedł Sinckler, publika dalej entuzjastycznie słuchała muzyki na żywo, już bez konieczności uciekania przed deszczem, ponieważ ulewa ustała.

Oba występy bez wątpienia na długo pozostaną w pamięci mieszkańców Iławy. Artyści nie zapomnieli o swoich fanach, z którymi spotkali się po zakończeniu koncertów. Publiczność miała szansę porozmawiać ze swoimi idolami, zrobić sobie z nimi zdjęcie oraz poprosić o upragniony autograf.