GKS Wikielec przedstawił 4 nowych zawodników

GKS Wikielec

Tegoroczna pandemia koronawirusa sprawiła, że część zawodników GKS-u Wikielec czeka już ponad 5 miesięcy na swój oficjalny debiut.

Do zespołu dołączyło 4 nowych piłkarzy

GKS Wikielec zbroi się przed nowym sezonem. Do klubu dołączyło czterech nowych zawodników, których przedstawimy w poniższym artykule.

Marcin Wieczerzak gra na pozycji bramkarza. Urodził się 23 kwietnia 1997 roku a terenie Mielca. Wychowywał się w Stali Mielec a następnie grał na poziomie IV i III ligi w podkarpackich klubach – Wisłok Wiśniowa oraz Stal Rzeszów.

Filip Wójcik występuje na pozycji pomocnika. Zawodnik skończył pod koniec maja 19 lat. Jest wychowankiem Orląt Reszel, z których przeniósł się do Stomilu Olsztyn. W zeszłym sezonie wypożyczony był do Mrągowii Mrągowo natomiast w obecnym zasili szeregi drużyny z Wikielca. Filip trafił do GKS-u również na zasadzie wypożyczenia.

Łukasz Suchocki to doświadczony zawodnik grający na pozycji prawego pomocnika a także napastnika. 33-latek jest bardzo dobrze znany w regionie. Urodzony w Iławie piłkarz reprezentował min. takie kluby jak Jeziorak Iława, Stomil Olsztyn, Olimpię Grudziądz czy też Chojniczanka Chojnice.

Szymon Modrzewski gra na pozycji napastnika. Iławianin urodzony w 2001 roku swoją piłkarską karierę rozpoczynał w Motorze Lubawa. Szymon jest zawodnikiem Pogoni Szczecin, z której jest systematycznie wypożyczany. W zeszłym sezonie grał w Huraganie Morąg natomiast w tym został wypożyczony na rok do Wikielca.

Przeczytaj również:

Jeziorak po karnych żegna się z WPP

Siatkarki MKS-u Kris-Bus Zryw-Volley Iława w finałach MP!