Bilet sieciowy ZKM możesz kupić przez aplikację

Co powiesz na kupno biletu sieciowego ZKM przez aplikację? Od początku sierpnia jest taka możliwość.

Taka możliwość to oczywiście zasługa działań Skycash Poland S.A. i Mobile Traffic DATA Sp. z o.o. (te firmy odpowiadają również za sprzedaż biletów jednorazowych).

SkyCash i moBilet

Dla niezorientowanych – chodzi o aplikację SkyCash i MoBilet. Korzystanie z obu aplikacji jest bezpłatne. Warto jeszcze dodać, że w sobotę minęły 3 miesiące od sprzedaży biletów jednorazowych. Sprzedaż biletów jednorazowych poprzez aplikacje cieszyła się sporym zainteresowaniem i w związku z tym postawiono na rozwój.

Odnosząc się do szczegółów, przede wszystkim konieczne jest ściągnięcie aplikacji i dokonanie rejestracji. Krótko mówiąc – musisz mieć urządzenie mobilne z dostępem do internetu. Dalej już tylko wybór biletu, płatności i dokonanie autoryzacji. Rozwiązanie, które jest proste i szybkie.

Kiedy dokonasz zakupu, prosimy o szczegółowe zapoznanie się z informacjami dotyczącymi kontroli (przykład – zakup biletu elektronicznego oznacza obowiązek posiadania tradycyjnego biletu sieciowego lub konieczność skasowania tradycyjnego biletu jednorazowego).