Jeziorak wygrywa po raz pierwszy w sezonie

Jeziorak Iława

W ramach 3 kolejki rozgrywek forBET IV ligi Jeziorak Iława zmierzył się na własnym stadionie z rezerwami Stomilu Olsztyn. Gospodarze zdołali wygrać 3:1 dzięki czemu mogą zapisać pierwsze 3 punkty w tym sezonie.

Pierwsze zwycięstwo w sezonie

Po pierwszych dwóch kolejkach to zespół rezerw Stomilu był liderem ligi. Mimo wszystko to gospodarze przeważali od początku spotkania. Wynik bardzo szybko bo już w 5 minucie otworzył Patryk Czarnota. Mimo jeszcze kilku dobrych sytuacji strzeleckich taki stan rzeczy utrzymał się już do końca przerwy.

Po wznowieniu gry Jeziorak Iława ponownie szybko zdobył bramkę. Tym raz stało się to w 48 minucie meczu a autorem bramki został Arkadiusz Kuciński. Po drugiej bramce dla gospodarzy, rezerwy Stomilu znacząco ruszyły do ataku. Podczas jednej z kontr, gdy bramka Jezioraka była pusta, świetną interwencją popisał się Krzysztof Kressin, który wybił piłkę przewrotką.

Rywale znacznie się otworzyli a to otworzyło drogę dla Iławian do kolejnych ataków. Jeden z graczy przyjezdnych zagrał piłkę ręką i sędzia podyktował rzut karny. Jedenastkę na bramkę zamienił Daniel Madej. Kontaktową bramkę dla drugiej drużyny Stomilu zdobył Bartosz Florek. Jeziorak otrzymał jeszcze jeden rzut karny jednak tym razem strzał Kucińskiego obronił bramki.