W Iławie ruszył nabór do nowej szkoły!

Szkoły to w obecnych czasach dość popularny temat – chodzi oczywiście o niekończącą się naukę zdalną. Jak zapewne wszyscy wiedzą, nauczanie zdalne nie jest tym samym, co funkcjonowanie w trybie stacjonarnym. Musimy jednak wierzyć, że sytuacja z czasem się unormuje i następny rok będzie przebiegać bez problemów.

Nowa szkoła w Iławie

Czy wiesz, że w Iławie rusza I Liceum Mundurowe CN-B Feniks? Jak z pewnością sporo osób wie, Licea Mundurowe Feniks cieszą się popularnością na terenie całego kraju. Są to czteroletnie szkoły ponadpodstawowe mające uprawnienia szkoły publicznej (cykl nauczania kończy się egzaminem maturalnym). Oferta dzieli się na klasy z modułem wojskowym, policyjnym i strażackim.

Warto również zdawać sobie sprawę z tego, że uczniowie i kadra Feniksa zaliczają się do Związku Polskich Spadochroniarzy. Związek Polskich Spadochroniarzy to organizacja, której jednym z zadań jest zrzeszanie wszystkich miłośników spadochroniarstwa. Biorąc pod uwagę szkoły Feniksa, skoki spadochronowe cieszą się największą popularnością.