Potrzebni świadkowie – poszukiwanie osób zainteresowanych odpłatną przysługą

Czasem można odnieść wrażenie, że absolutnie nic nie może już zaskoczyć. Niemniej jednak to tylko pozory – dowodem na to jest ogłoszenie dotyczące poszukiwania świadków na ślub. Chodzi o odpłatną przysługę – ślub już jutro w okolicach centrum Iławy!

Co się wydarzyło?

Nie ulega wątpliwości, że ogłoszenie brzmi szokująco. Warto jednak pamiętać o tym, że zdarzają się różne okoliczności i opisany przypadek jest tego najlepszym dowodem. Krótko mówiąc, zadecydowały problemy zdrowotne. Oczywiście można było szukać świadków wśród znajomych/rodziny, ale przyszły pan młody zdecydował się na poszukiwanie kogoś miejscowego.

Wymagania nie są specjalne, aczkolwiek zawsze można przesadzić – przykładem choćby schludny ubiór (chodzi o ślub cywilny). Nie ma też mowy o jakichś specjalnych przygotowaniach, ale trzeba pamiętać, że pojawienie się o czasie to absolutny priorytet – ślub powinien rozpocząć się o godz. 15:30. Oczywiście możemy też dodać pełnoletność i posiadanie dowodu osobistego. Wynagrodzenie za poświęcony czas wynosi 200 zł.

Więcej informacji można znaleźć na Facebooku.