Co wiesz o Japonii?

Czy Japonia to kraj, który dobrze znasz? Jeżeli kraj ten ma wiele tajemnic, nie pozostaje nic innego jak wszystko dokładnie wyjaśnić. To oczywiście nawiązanie do tego, co odbędzie się w iławskiej galerii jazzowej – chodzi o wydarzenie poświęcone właśnie Japonii.

Nie trzeba wyjeżdżać

Czy w takiej sytuacji jest coś, nad czym należy się zastanowić? Trudno o lepszą okazję na poznanie zagranicznego kraju. Można też powiedzieć, że jest to swego rodzaju test – ewentualny wyjazd do Japonii nie musi oznaczać wielkiej niewiadomej. O szczegółach można opowiadać długo, także najlepszym rozwiązaniem jest wzięcie udziału w wydarzeniu – początek w czwartek o godz. 17:00. Warto również odnotować, że na tę godzinę zaproszono wszystkich zainteresowanych. Dobrze też pamiętać, że mimo to przed 17:00 nie będzie nudy. Niemniej jednak to jest propozycja dla przedszkolaków i uczniów – maluchy będą miały okazję poznać kulturę i sztukę.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, nie pozostaje nic innego jak kontakt z organizatorem – za organizację odpowiada Miejska Biblioteka Publiczna.