Iława: W głównej ciepłowni zbliża się przerwa technologiczna

Czy wiesz, że w ciepłowni przy ul. Wojska Polskiego zbliża się przerwa technologiczna? Fakt ten może zaskakiwać, ale takie są realia – przerwa technologiczna to coś, z czym mieszkańcy muszą mierzyć się rok w rok.

Co możemy powiedzieć na temat zbliżającego się okresu?

Przede wszystkim należy podkreślić, że rozpoczęcie przerwy będzie miało miejsce 21 czerwca, czyli już w najbliższy poniedziałek. Planowana przerwa pozwala na przeprowadzenie niezbędnych konserwacji. Zimna woda nie każdej osobie musi odpowiadać, ale warto spojrzeć na ten temat pod kątem przyszłości. Przegląd i konserwacja to zadania, o których bezwzględnie nie można zapomnieć. Trzeba również wyraźnie zaznaczyć, że przerwa związana jest z tym, aby podczas najbliższego sezonu grzewczego nie doszło do żadnej awarii. Wiemy też, że spółka dołoży niezbędnych starań, aby konieczne prace przebiegły jak najszybciej. Jeżeli wszystko przebiegnie zgodnie z planem, zakończenie prac nastąpi 25 czerwca.

Warto także podkreślić (gdyby ktoś miał jakąś wątpliwość), że ciepłownia przy ul. Ostródzkiej cały czas będzie działać normalnie.