Skradziono skuter wodny

Pogoda dopisuje i w związku z tym coraz więcej osób decyduje się oddać wodnym atrakcjom. Warto też pamiętać o tym, że trzeba uważać na siebie, jak i swój sprzęt – najlepszym dowodem na to jest kradzież skutera wodnego.

Szansa dla złodziei

Musimy mieć świadomość, że złodzieje czyhają na różnego rodzaju okazję. Można powiedzieć, że w każdej chwili należy mieć się na baczności.

Wracając do tematu – kradzież miała miejsce wczoraj po godz. 19:00 – skradziony skuter to SEADOO RXP300. Pojazd ma kolor czerwony i jest zarejestrowany pod numerem PL15586. Możemy usłyszeć o tym, że liczy się każdy sygnał – może ktoś widział maszynę na lawecie? Jeżeli pojawiają się jakieś wątpliwości, informacja również może się przydać.

Warto także podkreślić, że właściciel obiecuje nagrodę (szczegółów nie podał). Ważne jest też to, że nagroda dotyczy wskazania złodzieja, jak i podania informacji, dzięki której uda się odzyskać skuter.

Pamiętajmy też, że dziś złodziej może okraść obcego, a jutro może wziąć się za nas – przy złodziejach nie jest bezpiecznie.