Pora na XV Rajd Pomarańczowy!

Jeżeli nie masz planów na jutrzejszy dzień, warto zainteresować się XV Rajdem Pomarańczowym. Jeśli słyszysz o tym wydarzeniu po raz pierwszy, dobrze wiedzieć, że mowa o typowo rodzinnym wydarzeniu.

Rozszerzona formuła

Trzeba także pamiętać o tym, że wszystko wymaga zmian. Co za tym idzie, należy spodziewać się tego, że jutrzejszy event nie do końca będzie przypominał to, co działo się wcześniej. Niemniej jednak nie ma w tym niczego złego. Krótko mówiąc, chodzi o wydarzenie w rozszerzonej formule.

Na pewno trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że możemy mówić o dwóch trasach – jednej dotyczącej tych, którzy kochają nordic walking i drugiej dla fanów rowerów. Szczegóły sobie zostawmy – wszystko jest dokładnie przedstawione, wystarczy się tylko zapoznać.

Dołączenie do rajdu

Jeśli chcesz wziąć udział w rajdzie, nie pozostaje nic innego jak zapisanie się w Biurze Informacji Turystycznej. Zapisać się można osobiście lub dzwoniąc na numer 89 648 58 00. Warto również wiedzieć, że pierwsze 300 osób może liczyć na tradycyjne pomarańczowe koszulki.

Oczywiście koniecznie należy też pamiętać o zapoznaniu się z regulaminem. Czasem nietrudno o niejasności.