Dołącz do bazy danych Urzędu Miasta Iławy!

Chcesz wiedzieć, co dzieje się w mieście? Jednocześnie wydaje ci się, że wiele informacji jest zaskakujących? Jeżeli zaliczasz się do grona seniorów lub niepełnosprawnych, możesz to bardzo łatwo zmienić!

Baza danych

W zeszłym roku powstała baza danych osób, którym zależy na tym, aby być na bieżąco ze wszystkim, co ma miejsce. Można też powiedzieć, że to rozwiązanie zetknęło się ze sporym zainteresowaniem. Najlepszym tego dowodem fakt, że baza systematycznie się powiększa.

Niektórzy mogą mówić, że przecież jest internet. Mowa o sporym plusie, ale trzeba pamiętać o wszystkich. Krótko mówiąc, korzystanie z internetu dla niektórych osób jest trudne. Ponadto należy mieć na uwadze, że nie każda osoba musi mieć dostęp do publikowanych wiadomości. Gdyby kogoś interesowały szczegóły wydarzeń, dobrze wiedzieć, że chodzi o różnorakie propozycje. Liczy się to, w czym można wziąć udział!

Jeśli chcesz znaleźć się w bazie, nie pozostaje nic innego jak udanie się do Urzędu Miasta Iławy i wypełnienie kwestionariusza zgody. Baza danych powstała dla osób starszych i tych, którzy zmagają się z niepełnosprawnością. Informacje wysyłane są zgodnie z tym, co zostało ujęte w kwestionariuszu.

Wypada jeszcze dodać, że troska o seniorów to temat, który jest ważny w różnych częściach kraju.