Czas na mistrzostwa Iławy w siatkówce plażowej

Lato to czas różnego rodzaju eventów. O szczegółach można opowiadać długo i co najważniejsze, wydaje się, że wszyscy powinni znaleźć coś zgodnego ze swoimi zainteresowaniami.

Siatkówka plażowa

Wystarczy zwrócić uwagę na to, że już jutro (10 lipca) czekają nas mistrzostwa Iławy w siatkówce plażowej. Można przypuszczać, że emocji będzie bardzo dużo.

Warte podkreślenia jest również to, że czekają nas już 27. mistrzostwa – mowa o wydarzeniu mającym ugruntowaną pozycję. Jeśli jednak słyszysz o tym wydarzeniu po raz pierwszy, dobrze wiedzieć, że możemy rozmawiać o mistrzostwach kobiet, mężczyzn i par mieszanych. Nie ma też co ukrywać, że przy okazji mistrzostw wiele mówi się o najlepszych. To zrozumiałe, ale wypada też pamiętać o tym, że mistrzostwa mają popularyzować siatkówkę plażową.

Ważne jest też to, że ciągle można się zapisać. Plan zakłada, że zapisy do turniejów zostaną zakończone w dniu zawodów o godz. 9:45. Rozpoczęcie turnieju będzie mieć miejsce 15 minut później. Warte odnotowania jest też to, że na godz. 10:00 zaplanowano start turniejów kobiet i mężczyzn. Pary mieszane zaczną rywalizację najwcześniej o godz. 12:00.