Karta Mieszkańca Iławy coraz popularniejsza. Co zyskasz gdy ją wyrobisz?

Karta Mieszkańca Iławy uprawnia do szeregu zniżek podczas korzystania z infrastruktury publicznej. Dotyczy to zarówno basenu, lodowiska jak i chociażby wyjścia do kina. Uprawnionymi do wyrobienia jej są wszyscy ci, którzy płacą podatki i mieszkają w tym mieście. Sprawdź, co jeszcze zyskasz!

Podczas miesiąca funkcjonowania tego programu wydano już ponad 500 aktywnych kart. Kolejne 700 wniosków pozostało do rozpatrzenia, a ich liczba stale rośnie. Nic w tym dziwnego, bo Karta Mieszkańca Iławy to dokument, który uprawnia do wielu zniżek. Po prostu opłaca się ją mieć!

Aby wnioskować o Kartę Mieszkańca Iławy, trzeba jedynie wypełnić odpowiedni wniosek on-line, do którego odnośnik znajduje się na stronie Urzędu Miasta Iława. Czynność tą można wypełnić również papierowo, składając dokument w Urzędzie Miasta Iława. Co ważne, Karta Mieszkańca może być wydana również na dziecko.

Warunkiem koniecznym do otrzymania wspomnianej karty, jest mieszkanie w Iławie oraz płacenie w tym mieście podatków. Wszystkie wnioski są sprawdzane również przez Urząd Skarbowy w Iławie, którzy potwierdza każdy zgłoszony wniosek. W przypadku dzieci, rodzice muszą spełniać powyższe kryteria, aby mogła być wydana na nich karta.