32-letni poszukiwany listem gończym zatrzymany w Sochaczewie

Zespół ds. poszukiwań funkcjonujący w ramach Komendy Powiatowej Policji w Iławie odnaleźli 32-letniego mężczyznę, którego poszukiwano na podstawie listu gończego. Trop prowadzący do poszukiwanego skierował funkcjonariuszy do miasta Sochaczew.

Policjanci, po otrzymaniu listu gończego, przekopali przeszłość poszukiwanego, sprawdzając kolejne adresy jego zamieszkania. Nie pozostawili kamienia na kamieniu, pytając rodzinę i znajomych mężczyzny o to, gdzie mogłoby się on obecnie ukrywać. W wyniku przeprowadzonych czynności ustalili, że poszukiwany ukrywa się na terenie województwa mazowieckiego. Mężczyzna, zdając sobie sprawę z zainteresowania policji, starał się być jak najmniej widocznym.

Jednak pomimo wysiłków 32-latka, jego próby uniknięcia wymiaru sprawiedliwości okazały się nieskuteczne. Nadszedł moment, kiedy nieuchronnie musiał stanąć twarzą w twarz ze swoimi czynami. Funkcjonariusze pojechali pod ustalony adres i tam dokonali zatrzymania teraz już 33-letniego mężczyzny. Wychodząc naprzeciw faktom, okazało się, że ostatnimi czasy ten mieszkaniec gminy Kisielice często zmieniał miejsca zamieszkania i pracy, a ostatnio ukrywał się na terenie województwa mazowieckiego.

Mężczyzna został aresztowany i przewieziony do więzienia. Tam odsiedzi wyrok 2 lat i 3 miesięcy za popełnione przestępstwo o charakterze seksualnym.