Zaproszenie do składania propozycji na wynajem lokali mieszkalnych przez ITBS

Firma ITBS z entuzjazmem ogłasza, że rozpoczyna proces przyjmowania zgłoszeń od zainteresowanych najmem lokalów mieszkalnych. Poszukiwani są potencjalni najemcy dwóch nieruchomości, które cechują się atrakcyjnym położeniem i funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń.

Pierwszy z dostępnych lokali znajduje się pod adresem ul. Ostródzka 48E/4 w Iławie. Obiekt ten ma powierzchnię użytkową wynoszącą 48,55 m2 i jest umiejscowiony na pierwszym piętrze budynku. W jego skład wchodzą dwa pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój. Dodatkowo, lokal posiada przynależny balkon oraz piwnicę, co z pewnością doda mu funkcjonalności. Wysokość wymaganej kaucji dla tego lokalu wynosi 6.583,44 zł.

Drugim obiektem do wynajęcia jest mieszkanie również usytuowane na ulicy Ostródzkiej 48E/6 w Iławie. Ta nieruchomość ma nieco mniejszą powierzchnię, bo tylko 46,26 m2 i podobnie jak poprzednia jest zlokalizowana na pierwszym piętrze budynku. Składa się ona z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy również balkon oraz piwnica. Wymagana kaucja w przypadku tego lokalu wynosi 6.272,88 zł.