Coroczny Festyn Edukacyjny Bezpieczny Powiat gwarantuje wiele atrakcji dla mieszkańców powiatu iławskiego

W dniu dzisiejszym, aż do godziny 16.00, odbywa się zaplanowana na każdy rok impreza pod nazwą Festyn Edukacyjny Bezpieczny Powiat, do której uczestnictwa serdecznie zapraszani są wszyscy mieszkańcy powiatu iławskiego – zarówno młodsi, jak i starsi. Organizatorzy tego wydarzenia obiecują mnóstwo różnego rodzaju atrakcji, w tym również kilka zupełnie nowych propozycji!

Festyn Bezpieczny Powiat to wydarzenie, które już od pewnego czasu stało się stałym elementem kalendarza imprez w powiecie iławskim. Nasza ekipa pojawiła się na miejscu punktualnie o godzinie 12.00 na stoiskach, które wówczas były w trakcie przygotowań do przyjęcia gości lub już całe w gotowości czekały na pierwszych uczestników. Uroczyste otwarcie festynu przeprowadzili przedstawiciele zarządu powiatu iławskiego – Maciej Rygielski oraz Jarosław Piechotka.

Już na samym początku festynu na parkingu zgromadziło się sporo osób, które cieszyły się z dostępnych atrakcji. Organizatorzy przygotowali naprawdę wiele różnorodnych rozrywek. Szczegóły na temat planowanego pikniku były zawarte w wcześniejszej zapowiedzi wydarzenia, gdzie między innymi informowano o pokazie akrobatyki rowerowej i wielu innych nowościach na Festynie Edukacyjnym Bezpieczny Powiat 2024.