Młodzi tenisiści z Iławy wygrywają na lokalnym turnieju

15 czerwca, na terenie kortów tenisowych w Iławie, miało miejsce zawodowe spotkanie młodych adeptów tenisa, zgodnie z podziałem na grupy wiekowe od 7 do 18 lat. Za organizację tego wydarzenia odpowiadała szkoła tenisowa LTT LAVER, która przygotowała również silny skład zawodników.

Jaś Pawlik, jako reprezentant naszej miejscowej ekipy, pokazał się z najlepszej strony, wygrywając w swojej grupie wiekowej (10-12 lat). Jego zaangażowanie i optymistyczne nastawienie przyniosły mu sukces. Gratulacje należą się nie tylko jemu, ale także jego rodzicom za wsparcie! W tej samej kategorii wiekowej wystąpił również Patryk Krauzewicz, który kończy zawody tuż za podium, plasując się na czwartym miejscu.

W kategorii dla 13-14-latków, dobrej passy Jasia kontynuował jego brat – Mateusz Pawlik, który zajął czwarte miejsce. Natomiast w najstarszej kategorii wiekowej (15-18 lat), to Jędrek Świątkowski zdobywa trzecie miejsce po zaciętych pojedynkach przypominających mecze Huberta Hurkacza – zwycięża on bowiem po dwóch setach i dwóch tie-breakach zakończonych wynikiem 7-6 7-6. Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodników!