Face Club kończy działalność

Co z życiem towarzyskim w Iławie? Można odnieść wrażenie, że nieustannie dochodzą niepokojące informacje. Krótko mówiąc, wybór staje się coraz mniejszy.

Tym razem Face Club

Gdyby kogoś interesowały szczegóły, warto zainteresować się sytuacją, jaką ma Face Club. Dla niezorientowanych – możemy mówić o oficjalnym zakończeniu działalności. Nie sposób też zapomnieć o tym, że to nie pierwszy lokal, który w ostatnim czasie kończy funkcjonowanie.

Ktoś może zapytać, dlaczego mamy do czynienia z zanikaniem życia towarzyskiego? Odpowiedź na to pytanie jest niemożliwa, aczkolwiek można przypuszczać, że głównym powodem jest pandemia. Wszyscy pamiętamy o obostrzeniach, z jakimi musieliśmy się mierzyć. Oczywiście obecnie sytuacja przedstawia się lepiej. Niemniej jednak nie można zapomnieć o poniesionych stratach. Gdy straty są spore, funkcjonowanie jest niezwykle trudne. Można nawet dojść do wniosku, że jest niemożliwe.

Co dalej?

Warto też podkreślić, że Face Club Iława zostanie zastąpiony przez coś nowego. Od razu może nasuwać się pytanie, co to takiego? Ciekawość jest zrozumiała, ale nie sposób cokolwiek powiedzieć. W zasadzie wiemy tylko tyle, że pojawi się coś, czego w Iławie brakowało.

Brzmi ciekawie, prawda?