Tablica interaktywna a komfort pracy. Czy warto w nią inwestować?

Komfort w miejscu pracy jest niezwykle ważny, bowiem właśnie tam spędzamy istotną część swojego czasu. Dlatego Samsung proponuje nowoczesne rozwiązanie, które usprawni komunikację i współpracę nie tylko w firmie, ale i szkole.

Firma nowej generacji

Samsung wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnego świata. W swojej ofercie ma technologiczne rozwiązania, które sprostają wymogom najbardziej nowoczesnych przedsiębiorstw. Jednym z takich udogodnień jest Samsung Flip, czyli interaktywny flipchart. Narzędzie to w znaczący sposób ułatwia pracę. Łączy w sobie zalety tablicy, laptopa i smartfona. Kluczowe jest jednak przede wszystkim to, że może pracować nad nim jednocześnie kilkanaście osób, robiąc np. notatki czy korzystając z aplikacji bądź stron internetowych. Ponadto można też wspólnie tworzyć prezentacje, podejmować decyzje czy robić tzw. burzę mózgów. Także konferencje zyskają nową jakość, staną się ciekawsze i bardziej angażujące. Dzięki urządzeniu Samsung Flip spotkania biznesowe będą nowoczesne, a przez to bardziej komfortowe.

Tablica interaktywna a komfort pracy

Nowoczesne biuro to smart office. Jeśli chcemy zadbać o jakość pracy, by dawała ona satysfakcję i spełnienie, warto zapewnić pracownikom jak największy komfort. Jest to zależność, która procentuje wynikami i produktywnością. Flipcharty firmy Samsung będą mocnym wsparciem dla całego zespołu. Dziś odchodzi się już od analogowych metod pracy na rzecz nowych technologicznych rozwiązań. W centrum nowoczesnego spotkania, wykładu lub prezentacji znajduje się teraz tablica cyfrowa z funkcjami, które w ogromnym stopniu wspierają dzisiejszy efektywny przepływ pracy.

Monitor interaktywny dla szkół

Nie tylko firmy, ale i szkoły korzystają z coraz nowocześniejszych sprzętów. Monitor interaktywny dla szkół to podstawa nauki młodzieży. W tym przypadku również sprawdzą się flipcharty firmy Samsung. Uczniowie mogą na nim wykonywać liczne prace bez marnowania papieru, a więc w duchu eko, na który kładzie się teraz szczególnie duży nacisk, także w oświacie.

Wykorzystując Samsung Flip, można bez wysiłku narysować wszystko, czego akurat się potrzebuje, aby zilustrować swoje pomysły. Każda prezentacja, szkic lub rysunek jest przekonujący wizualnie, Samsung Flip wyświetla zawartość w wysokiej rozdzielczości obrazu UHD. Do tego użytkownicy mają możliwość łączenia się z różnymi urządzeniami typu komputer, smartfon czy tablet. W łatwy sposób mogą wówczas importować czy eksportować różnego rodzaju pliki potrzebne do wykonania zadań bądź nauki. Wszystkie treści można zabezpieczyć hasłem. Co ważne, można także pliki wysyłać drogą e-mailową, zgrywać je na zewnętrzne nośniki czy też wydrukować na papierze. Samsung Flip obsługuje formaty plików różnego rodzaju: JPG, BMP, PNG, MPO, DOC, PPT, PDF.

Prócz zalet technicznych Samsung Flip jest wizualnie bardzo atrakcyjny. Design tego sprzętu jest nowoczesny i minimalistyczny. Pasuje więc do różnych przestrzeni, zarówno tych biurowych, szkolnych, jak i domowych.