Byli kandydaci na prezydenta odwiedzą Iławę i Kisielice

Małgorzata Kidawa-Błońska i Szymon Hołownia to postacie, których chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Co więcej, są to osoby, które w najbliższym czasie odwiedzą nasze strony.

Co wiemy?

Małgorzata Kidawa-Błońska dostała zaproszenie od Stowarzyszenia Iławscy Seniorzy. Zresztą pojawiło się ogłoszenie dotyczące spotkania – spotkanie odbędzie się 17 maja o 12:00 w siedzibie CAL-u (ul. Wiejska 2D). Wypada też dodać, że Kidawa-Błońska miała startować w wyborach prezydenckich, ale do tego nie doszło ze względu na niekorzystne sondaże.

Szymon Hołownia 19 maja odwiedzi Kisielice – szczegóły nie są znane. Hołownia to polityk, który zrobił więcej niż Kidawa-Błońska, bo wystartował w wyborach. Naturalnie możemy też mówić o powodzeniu jego kandydatury – nie można nawet wykluczyć, że wybory prezydenckie będą dla Hołowni początkiem długiej politycznej kariery (to oczywiście jednak na razie melodia przyszłości). Warte podkreślenia jest również to, że Burmistrz Kisielic Rafał Ryszczuk wyraźnie sympatyzuje z Polską 2050.

Co przyniosą spotkania? Na pewno będzie ciekawie, bo politycy stanowią gwarancję emocji.

Informacje związane z polityką możesz znaleźć także pod tym linkiem.