Czas na koncert Telewizji Polskiej!

Z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że czeka nas wielkie otwarcie sezonu żeglarskiego z Telewizją Polską. Już dziś w Sarnówku koncert „Taneczny Port Mazury”!

Co wiemy?

Gdyby kogoś interesowały szczegółowe informacje, na pewno warto wiedzieć, że możemy rozmawiać o miejscu, gdzie funkcjonuje ośrodek wypoczynkowy TVP. Krótko mówiąc, lokalizacja nie jest przypadkowa. O scenie można powiedzieć tyle, że powstała specjalnie na dzisiejsze wydarzenie. Ponadto można znaleźć nagranie, na którym widać efekty prac. Warte podkreślenia jest również to, że możemy spodziewać się nawiązań do jachtów czy żagli.

Nie sposób też nie wspomnieć o tym, że wśród gwiazd koncertu mamy Zenona Martyniuka. Mowa o postaci, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać – jest to niekwestionowany król disco polo. Istotne jest też to, że na fanów tego artysty czeka prawdziwa gratka – trudno inaczej nazwać to, że Martyniuk zaprezentuje aż 13 piosenek. Wypada również dodać, że w gronie wykonawców znajdziemy choćby Mateusza Ziółko, Michała Milowicza czy Weronikę Szlachtę.

Wydarzenie będzie miało charakter imprezy niemasowej, także obowiązują zaproszenia i bezpłatne wejściówki.